RB Leipzig vs Borussia Dortmund, wynik meczu 2-1

RB Leipzig vs Borussia Dortmund, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu między RB Leipzig a Borussia Dortmund wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-11-06 17:30 na stadionie Red Bull Arena rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 11 pomiędzy RB Leipzig a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: C. Nkunku 29' 1-0 J. Gvardiol M. Reus 52' 1-1 T. Meunier Y. Poulsen 68' 2-1 C. Nkunku

Żółte kartki RB Leipzig: Tyler Adams 40' Yussuf Poulsen 65' Dominik Szoboszlai 88'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marco Reus 31' Jude Bellingham 31' Axel Witsel 37' Thomas Meunier 55' Youssoufa Moukoko 89'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu RB Leipzig stanie naprzeciw 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami Club Brugge KV oraz Bayer Leverkusen a Borussia Dortmund zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Sporting CP oraz VfL Wolfsburg.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Tyler Adams Marco Reus nieustannie zapewniają swoim wiernym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między drużynami są nader zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania męczą kibica. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Bundesliga 1. RB Leipzig i Borussia Dortmund jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Red Bull Arena.